Про мене

Привіт!

Я – Юля, увечері я телевізійний редактор, а вдень кулінар:) Мама вважала, що маю вийти заміж озброєною до зубів, тому я з дитинства щось куховарила і мені це надзвичайно подобалося. Особливо робити солодощі. Попри це – я прихильник здорового способу життя, практикую вегетаріанство і люблю приготувати щось таке корисне, що ніхто окрім мене у нашій сім’ї не їсть:)

Дня не можу просидіти без власноруч приготованих смаколиків. Надихають на нові звершення чоловік та кіт Кекс. Постійно експериментую, щось готую, щось розливаю, щось спалюю і роблю наново. Так і народжуються мої маленькі “шедеври” на кухні у 5 квадратних метрів, де все заставлено меблями та приладами.

Вважаю, що приготування – то маленька магія, а всі, хто любить готувати в душі трохи чаклуни:)  Хочу, аби і ви розкрили для себе якісь секрети, а може і розповіли мені про свої. Впевнена – аби готувати смачно не треба багато часу, зусиль та інгредієнтів типу “пір’я із ж…и полярної сови” 🙂 Втім, якщо раптом знадобиться, я підкажу де його взяти або чім замінити:)

про менеГоловні додатки до ваших страв – трохи любові, трохи часу та трохи знань тонкощів процесу. Про свої я вам розкажу!

Приєднуйтесь і нумо творити на кухні разом!