Без цукру. День 2.

Вирішила провести невеличку революцію.

Відмовляюся від цукру. На 21 день. Це поки що початкова цифра. Отже, 15 серпня буде можна:)  Цифра чисто психологічна, аби мені легше було переносити періоди безцукрових мук. Адже я – чи не найбільший солодкоголік у нашій родині. Чоловік може легко переживати без тістечок та цукерок. А от мені подавай усього і побільше. До того ж приготування їх – моя пристрасть.

Для чого мені таке жорстке рішення? Набридло бути залежною. Залежною від цукру. Я усвідомлюю, що це для мене. У світі повно легальних наркотиків і цукор – чи не найстрашніший з них. Проте на це особливо ніхто не звертає уваги. У магазинних продуктах повно цукру та різних підсолоджувачів. Адже солодкий смак – найприємніший для людини і швидко спричиняє залежність. Тоді як надлишок солодкого – змушує активніше працювати печінку і осідає у вигляді зайвого жиру на внутрішніх органах.

Для мене це такий собі експеримент. Давно вже я собі такого не влаштовувала. Були періоди без рафінованого цукру, але на цей раз все серйозніше. Відмовлюся також від меду, алкоголю, м’яса, промислових продуктів та інших смакот. Надихнув на цей крок автралійський документальний фільм про цукор. Автор два місяці їв лише продукти, які вважають за здорові – йогурти, мюслі, соки і так далі. Результат був приголомшливим – чоловік погладшав, почалися проблеми з серцем, печінкою та повний занепад сил. Мені хочеться протилежного ефекту. Чистої шкіри та нормалізації травлення. Тож готуватиму різні вегетаріанські страви і вестиму короткі спостереження тут. Без м’яса я вже жила певний період. Далося це мені надзвичайно легко. І справа не лише у  любові до тварин. Відчуваю себе після м’ясних страв трохи зле. Маю враження, наче у шлунок кинули каменюку і вона там ворушиться і ніяк не перетравиться. До того ж у магазиному м’ясі повно гормонів та антибіотиків. Отже, причин від нього відмовитися теж маса. А про алкоголь, дума, пояснювати взагалі нетреба.

Отже, щодня буду експериментувати з новими вегетаріанськими стравами. І для мене це – надзвичайно цікава подорож. Адже зараз – літо і купа всіляких овочів та фруктів. Найліпший час для експериментів на кухні! Веретаріанські страви можуть бути не менш смачнішими, аніж м’ясні, це я вже мала нагоду з’ясувати. Отож, сьогодні другий день. Почуваюся нормально і хочу більше пити. У моєму меню – смузі з полуницею, перцем, бананом, м’ятою та морквою. Звісно, у додатку оливкова олія та вода. Ще – у духовці печуться та пригломшливо пахнуть  баклажани із соусом песто. Його рецепт зараз і запишу!

Залишити відповідь