Італійське шоколадне морозиво.

Ви знали, що морозиво можна приготувати усього із двох інгредієнтів? Коли я побачила цей рецепт була вражена – готується 10 хвилин, не рахуючи часу на заморозку. Ви давно читали склад морозива у магазині? Я дуже прискіплива до продуктів, тому задалася таким питанням. І зробила висновок – те, що у магазині, їсти не можна. Просто дивовижно, скільки туди всього напхано! У простісінький десерт! Навіть у той, який етикетка радить їсти дітям. Тому пропоную приготувати морозиво самим. І задля смаку додати туди какао та шоколаду. На смак це щось неймовірне! Рецепт підгледіла в однієї італійки. Вона стверджує, що саме так готувала її бабуся.

Отже, нумо готувати!

Вам знадобиться

  • 500 грамів вершків 33% жирності
  • 400 грамів згущеного молока (приблизно банка, хоча як на мене можна взяти і менше, виходить дуже солодко)
  • 4 столових ложки какао
  • шоколад та карамель за смаком

Приготування

Все настільки просто, що навіть соромно писати:)

  1. Виливаєте у миску 500 грамів вершків і банку згущеного молока.
  2. Додаєте 4 столових ложки з гіркою какао.
  3. Збиваєте міксером на високій швидкості. Починайте з маленької, бо какао може запилюжити усю кухню. Збиваєте хвилин 5-7, поки не утворяться тверді піки. Це коли піднімаєте вінця, а суміш тримає форму і дуже повільно опадає. Все. За бажанням ріжете шоколадну плитку і додаєте до вершкової суміші.
  4. Викладаєте у зручну для морозилки форму і ставите туди на ніч. Навіть перемішувати більше не треба! 

Я присипала зверху ще й медовою карамеллю. Це божественно смачно! Пам’ятаєте морозиво з дитинства? Так от, це ще смачніше. Можете взагалі зробити пломбір, не додавайте какао, натомість додайте ванілі. Насолоджуйтесь!

Смачного!

Залишити відповідь